Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I prekur me Covid-19 dhe i karantinuar në banesë, ministri Peleshi tregon gjendjen shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9186102831765550cee5d508268983f8

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi është infektuar me koronavirus.

Së fundmi ka reaguar vetë ai përmes një shënimi në twitter, ku thotë se pavarësisht kujdesit të treguar, u infektua.

Fatmirësisht Peleshi është në gjendje të qendrueshme dhe ka simtoma të lehta, teksa thotë se po ushtron detyrën e tij në distancë.

Shënimi i Peleshit

Me gjithë kujdesin e treguar gjatë gjithë ketyre muajve, dje pas testit rezultova pozitiv me COVID-19. Fatmirësisht kam simptoma të lehta dhe jam karantinuar në banesë nga ku po ushtroj në distancë detyrat.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img