Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

I pranishëm në dasmën e të atit, del fotoja e parë pas shumë vitesh e Shkëlzen Berishës me të birin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më 25 shtator Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Në një ceremoni madhështore u bënë bashkë personazhe të njohur të botës të politikës dhe medias.

Mirëpo, publiku u bë kurioz nëse në dasmë ishin prezentë fëmijët e Shkëlzenit apo jo.

Më herët ishte vetë Armina e cila i shuajti kuriozitetin ndjekësve, duke bërë të ditur se ata ishin prezente dhe u mbylli kështu gojën “gojëve të liga”, të cilët aludonin se mes fëmijëve të Shkëlzenit dhe asaj nuk kishte një marrëdhënie të mirë.

Ndërkohë, sot në media po qarkullon një foto e Shkëlzenit me të birin nga dasma, e cila konfirmon se ai ka qenë i pranishëm në dasmën e të atit.

Ajo çfarë bie në sy në foto është fakti se ai nuk është më ai vogëlushi i dikurshëm por është rritur aq shumë, aq sa ja ka kaluar dhe të atit.

Shkelzen Berisha me te birin
Shkelzen Berisha me te birin

Më shumë
spot_img


spot_img