Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I plagosur me armë zjarri, i moshuari në Mat shkon në spital në orët e vona të mbrëmjen, ja çfarë dyshon policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 85-vjeçar është paraqitur në spital mbrëmjen e djeshme me një plagë të shkaktuar nga armë zjarri.

Bëhet me dije se shtetasi D. H., rreth 85 vjeç, banues në Mat, dyshohet se aksidentalisht është vetëplagosur me armë zjarri.

Grupi hetimor ka sekuestruar në vendin e ngjarjes armën e zjarrit, si dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Në orët e vona të mbrëmjes datë 16.05.2021, është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore shtetasi D. H., rreth 85 vjeç, banues në Mat, i cili në një ambient pranë banesës së tij , dyshohet se aksidentalisht është vetëplagosur me armë zjarri.

Grupi hetimor ka sekuestruar në vendin e ngjarjes armën e zjarrit, si dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img