Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I plagosi kolegun, polici-grabitësit në spitalin e Traumës: Të q*** robt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6bd671ff879e211548c60535986ebe63

Aldi Lleshaj është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë pasi u plagos gjatë aksionit të RENEA-s për arrestimin e tij.

20 vjeçari plagosi mëngjesin e sotëm efektivin Nikolin Gjergji, që iu vu në ndjekje për shkak se Lleshaj kishte grabitur nën kërcënimin e armës një makinë.

Kjo ngjarje ka revoltuar kolegët e Gjergjit dhe njëri prej tyre ka ofenduar Lleshajn, i cili i lidhur po hynte brenda ambienteve të spitalit. “Të q*** robt”, dëgjohet polici t’i drejtohet 20 vjeçarit, ndërsa televizionet i kanë hequr më pas zërin videos. 

Lexo edhe: Polici qëllohet me plumb në kokë, Tahiri me urgjencë në spital, RENEA ndërhyn dhe pasi rrethon autorin e plagos

[iframe frameborder=”0″ width=”560″ height=”315″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x560erh” allowfullscreen ]
Aldi Lleshaj në spital by newsbomb-al

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img