Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“I përket së shkuarës”, ish-banori i Big Brother flet për ndarjen me Rovena Dilon: Kam kujtime të bukura…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjala

Gazeta Shqiptare

Dita

Telegraf

Standard

Balerini Eltion Merja dhe ish banori i Big Brother ka folur shkurt për historinë e shkuar të dashurisë me këngëtaren Rovena Dilo.

Ai i pyetur nga gazetarja është shprehur shkurt, se është një histori që i përket të shkuarës.

“Është diçka që i përket të shkuarës dhe nuk kam dëshirë ta komentoj. Aktualisht jam i lidhur”, u shpreh Eltioni në emisionin “Ftesë në Pesë”.

“Kujtim i bukur?” – e pyeti moderatorjamë tej, ndërsa balerini u përgjigj; “gjithmonë kam kujtime të bukura, s’kam kujtime të shëmtuara apo të këqija në jetën time”, u përgjigj Eltion Merja.

Merja dhe Rovena Dilo kishin katër ite të lidhur bashkë dhe një vitë që bashkjetonin, ndërsa në 2019 i dhanë fund lidhjes së tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img