Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

I përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ec691f7a1e5521962ae813a7a05097b

Nëna e këngëtareve të njohura Nora dhe Era Istrefi, ka pasur komplikacione me shëndetin e saj. Ajo ka përfunduar në spital, madje i është nënshtruar një operacioni.

Është vetë Nora ajo që e ka bërë të ditur këtë lajm, duke ndarë me ndjekësit një foto të së ëmës në Instastory.

is.jpg

Këngëtarja ka treguar se tashmë shëndeti i saj është përmirësuar, duke falenderuar stafin e spitalit që është përkujdesur për të.

Sipas burimeve nëna e dy këngëtareve kishte probleme në veshka, por duket se gjithçka ka shkuar mirë. 


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img