Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
4.6kmh
40 %
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I pakënaqur nga shërbimi, mjeku kërkon të nxjerrë të afërmin nga Infektivi: Do i shërbejmë vetë, nuk dua të humbas minutat (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23ef884d83c553c773a9c76f210beb02

Një qytetar me profesion mjek është shprehur i zhgënjyer në lidhje me shërbimin në spitalin Infektiv.

Ai në një deklaratë për media është shprehur se dje e ka sjellë të afërmin e prekur me Covid dhe e ka shtruar në spital, ndërsa sot kërkon që ta nxjerrë pasi nuk është i kënaqur nga shërbimi që i bëjnë.

Ai thotë se ka bërë procedurat dhe do ta nxjerrë me oksigjen nga spitali.

“Shkova për tu interesuar është mirë apo nuk është mirë. Ajo thoshte jo ti mos më bëj telefon, jo mos më thuaj. Si mos të pyes për njeriun tim. Dje e kemi sjellë në 11:00 nga Kashari. Duam ta largojmë ti shërbejmë vetë. Unë jam mjek vetë. Po bëjnë procedurat por po ma zvarrisin. Unë nuk dua të humbas minutat, i sëmuri kohën do të fitojë se pastaj është e vështirë për ta ndihmuar. Do ta lëvizim me oksigjen,” tha ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img