Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I nxorri videon-montazhin duke lexuar filxhanët, Kryemadhi ‘kërcënon’ Ramën: Letrat në tokë do të hedhin përtokë! Prit se s’ke parë serinë e radhës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a09c1507d16cdd61f64f09c884bff213

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi të mërkurën (3 mars) ishte në “Opinion” ku denoncoi me dokumenta afër korruptive sipas saj të qeverisë, lidhur me inceneratorët.

Kryemadhi kishte mbledhur shumë material dhe letra, gjë që nuk ka shpëtuar pa u kapur nga sytë e kryeministrit, i cili i ka bërë një video-montazh kryemadhit, duke lexuar filxhanët.

Ndërkohë ka ardhur edhe përgjigja e Kryemadhit e cila i bën apel Ramës që të durojë edhe pak pasi ka denoncime të tjera për të bërë publike. Sipas saj, ato letra që shihen në tokë, do ta hedhin Kreun e Qeverisë përtokë.

WhatsApp_Image_2021-03-05_at_16.15.46.jpeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img