Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I nxori videon e debateve me gazetaret, Rama i përgjigjet Bashës: Ruaj vajzat e shqiptarëve nga Saliu, Likja dhe gjithë harbutët e tu!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

14797787dd35c298013d06b7f73a5ed6

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreut të PD-së Lulzim Basha pas videos që ky i fundit publikoi pak minuta më parë në rrjete sociale.

Rama thotë se ofendimi nuk ka gjini, teksa i bën thirrje Bashës që të lërë montazhet prej skuthi dhe të ruaj vajzat e shqiptarëve nga Berisha dhe Meta.

Përgjigja e Ramës

Lulëzim ofendimi, shpifja, harbutëria nuk ka gjini, është e pajustifikueshme pavarësht nga gjinia e autorit! Kurse ti king vajzat e shqiptarëve ruaji nga Saliu, Likja e tërë harbutët e tu që lemerisin dynjanë kur hapin gojën dhe lëri montazhet prej skuthi!

Lexo edhe: Basha i nxjerr Ramës videon e përplasjeve me gazetaret: I ofendon dhe intimidon! Po sikur të ishte vajza juaj?

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img