Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

I ngulën thikën në zemër, ky është 27-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Mykonos

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi që shihni në foto është 27-vjeçari, i cili humbi jetën në Mykonos pas një debati me bashkëkombas të tij.

Mediat greke bëjnë me dije se i riu (emri i të cilit nuk është bërë me dije) kishte udhëtuar në shkurt në Greqi, ku ishte pa lerta dhe punonte në ndërtim.

Një sherr është regjistruar orët e para të mëngjesit në Mykono të Greqisë, ku dy grupe shqiptarësh janë përplasur me njëri tjetrin. I riu ka humbur jetën pas një goditje që ka marrë në zemër, që ka rezultuar edhe fatale për të.

Të rinjt kishin lënë këtë takim me anë të celularit, ndërsa shkak për debatin që përfundoi në tragjedi është bërë disa para, që sipas medias greke është një shumë shumë e vogël.

Deri më tani pesë persona janë arrestuar, njëri që po tentonte të largohej me traget. Sakaq policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Viktima

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img