Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

I ngul thikën në kokë por viktima nuk e kupton (Video-Pamje të rënda)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Petropavlovskut në Kazakistan e rregjistruar e gjitha nga kamerat e sigurisë.

Një 19 vjeçar ka hyrë në një zyrë shit-blerje pronash dhe pasi ka qëndruar disa çaste pa e dhënë veten ka nxjerrë një thikë dhe ka qëlluar në kokë punonjësin.

Arsyet e veprimit tronditës janë të paqarta. Në video shihet puntori që nuk e kupton se thika i është ngulur në kokë, vetëm pasi çohet në këmbë, vendos duart dhe tenton ta heqë. Sipas televizionit lokal rus, thika iu ngul viktimës rreth 1 centimetër por ai ka mundur të mbijetojë. 19 vjeçari është arrestuar por nuk e ka pranuar krimin.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/Hx838jQ3m8A” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img