I ngriti zërin, fermeri mbyll gruan në kutinë e mollëve për 14 ditë

Publikuar tek: bota, më 08:13 31-08-2018 I ngriti zërin, fermeri mbyll gruan në kutinë e mollëve për 14 ditë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Bolzano të Italisë.

Sipërmarrësi, Reinhold Thurner, 53 vjeç pas një debati me partneren e tij polake, e ka futur këtë të fundit në një kuti plastike,1 metër.

Mediat italiane raportojnë se këtë veprim, fermeri e bëri pasi partnerja i ngriti zërin.

Çdo ditë fermeri i ka çuar një mollë, një shishe uji dhe një mbulesë partneres.

Ngjarja u zbulua nga britmat e polakes të cilat u dëgjuan nga disa punonjës që lajmëruan policinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori Gerard Depardieu akuzohet për përdhunimin e një 22-vjeçareje
Ndërrimi i orës në verë dhe në dimër, Komisoni Europian merr VENDIMIN »
Article Logic
Execution time: 0.011545896530151
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-ngriti-zerin-fermeri-mbyll-gruan-ne-kutine-e-molleve-per-14-dite-132721" }