I ngacmon të dashurën, ‘ha dru’ në mes të kazinosë (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:23 12-04-2019 I ngacmon të dashurën, ‘ha dru’ në mes të kazinosë (PAMJET VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është zhvilluar në Hong Kong në Azi atje ku një burrë i moshuar luante me letra në kazino.

 

Në atë moment në krah të djathë të burrit ishte një çift që po luanin gjithashtu. I moshuari, për të provokuar djaloshin që luante, po gjuante të dashurën e tij.

Kur djaloshi i ri i kërkoi shpjegime, i moshuari ka grisur bluzën duke e sulmuar.

Ajo që ndodhi në vazhdim ishte sa shqetësuese aq edhe qesharake. Djaloshi i ri pasi priti për 2 sekonda e ka goditur të moshuarin dhe e ka shtrirë përtokë. I moshuari çohet me vështirësi dhe i riu e godet prapë me një goditje me këmbë e marrë nga filmat ‘Kung Fu’. Përsona të ndryshëm janë përpjekur ta qëtësojnë dhe ta largojnë nga i moshuari. I moshuari çohet me sërish me vështirësi dhe nuk reagon.

Të gjithë menjëherë sa panë këtë ngjarje e kanë filmuar dhe tashmë videoja ka berë xhiron e internetit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrezikon dënimin përjetë avokati i Donald Trump
23-vjeçarja martohet në Skype me pensionistin 71-vjeçar (HISTORIA E PAZAKONTË) »
Article Logic
Execution time: 0.011423110961914
array(1) { ["section"]=> string(67) "i-ngacmon-te-dashuren-ha-dru-ne-mes-te-kazinose-pamjet-video-160134" }