Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

“I nervozuar dhe nën ndikimin e drogës”, Post Malone “shokon”me pamjen e tij në koncertin në Sydney

Lajme të ngjashëm

Këngëtari me famë botërore Post Malone ishte në Australi për turneun e tij, por duket se jo gjithçka ka shkuar mirë.

Performanca e tij ka shqetësuar audencën që ishte pjesëmarrëse si dhe fansat. 27-vjeçari “shkundi” Sydney-n me koncertin e tij, por në mesin e performancës ai nisi të bënte dhe disa veprime të çuditshme.

Në Tik Tok dhe Tëitter po qarkullojnë video, ku këngëtari shihet duke lëvizur me nervozizëm dhe duke luftuar për të gjetur ekuilibrin e tij. Madje në një moment i fut duart në bluzë teksa këndonte, e në një tjetër ai shihet duke rënë në gjunjë dhe duke performuar një pjesë me fytyrën të mbërthyer në dysheme.

““Mendoj se po e humbasim”, “Ajo më kujton Amy Ëinehouse”, “Djali po shpërbëhet fjalë për fjalë”, “Droga po e vret” , janë disa nga komentet për këngëtarin.

Shumë nga ata që ndoqën koncertin dolën në rrjetet sociale për të ndarë pjesë nga koncerti dhe shprehën shqetësimin e tyre për gjendjen shëndetësore të Post Malone. Shumica folën për abuzim me drogën, pork jo u mohua nga përfaqësuesit e tij.

@_valentinomusic_ i fall apart @Post Malone #postmalone #postmaloneconcert #fyp #foryou #sydney ♬ original sound – anthony valentino

@samcastle91 Posty screams hit different. #postmalone #posty #sydney #australia #postmaloneconcert #twelvecarattoothache ♬ original sound – Sam Johnston


Më shumë