Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

I moshuari vret veten në shtëpinë e dhëndrrit, zbulohet arsyeja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Çipan-Devoll të Korçës, ku një i moshuar është vetëvrarur në shtëpinë e dhëndrrit.

Policia sqaron se në banesën e shtetasit A.M., është vetëvarur shtetasi F.Ç., 78 vjeç, banues në fshatin Sul-Devoll. Nga këqyrja e jashtme e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra prej familjarëve, rezulton se pas humbjes së bashkëshortes së tij para pak kohësh, ky shtetas qëndronte në banesën e vajzës dhe bashkëshortit të saj.

Materialet do t’i referohen Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”.

Më shumë

spot_img