Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

I moshuari vetëplagoset me armë gjahu në Lushnjë, ndërron jetë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 82 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Lushnjes pasi ka mbërritur aty me plagë të shkaktuara nga arma e zjarrit, shkruan newsbomb.al.

Referuar njoftimit të Policisë, bëhet me dije se ky shtetas është vetëplagosur aksidentalisht në shtëpi dhe pavarësisht dërgimit në spital për ndihmë mjekësore të specializuar, nuk ka mundur të jetojë.

Policia Lushnjë/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 05:45, në fshatin Krutje e Sipërme, Lushnjë, dyshohet se në banesë është vetëplagosur me armë gjahu shtetasi N. Sh., 82 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spitalin e Lushnjes.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img