Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

I moshuari ngatërron frenat me gazin, futet me makinë në kishë dhe terrorizon besimtarët, plagosen 3 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

c61a623df220b8ebc228e0b1b68d5f28

Një i moshuar ka terrorizuar besimtarët, pasi është futur me shpejtësi me makinën e tij.në një kishë në Francë.

Sipas mediave franceze, i moshuari 84 vjeçar kishte ngatërruar pedalen e frenës me atë të gazit, duke bërë që të futej brenda kishës në Decize, ndërkohë që 3 persona kanë ngelur të plagosur.

“Njerëzit raportuan se një makinë kishte hyrë në kishë dhe se kishte të shtëna me armë, por në fakt, ishte zhurma e karrigeve dhe sendeve të tjera që shkatërruan nga makina” shkruajnë mediat.

“E gjithë porta dhe trarët ranë dhe u thyen. Për fat të mirë ende nuk kishte shumë njerëz brenda kishës. Zoti na shpëtoi”, tha prifti i kishës.

Screenshot_7.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img