Hapësire reklamuese

Aktualitet

I moshuari në Korçë i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë

Shkruar nga Newsbomb
I moshuari në Korçë i jep fund jetës duke u hedhur nga

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë, ku një 73-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati. Në gjendje të rënduar psikologjike 73-vjeçari është hedhur nga kati i tretë i një pallat dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 06.03.2024, rreth orës 12:00, në lagjen nr.6, Korçë, dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i tretë i një pallati, shtetasi F. Sh., rreth 73 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese