Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

I moshuari jep frymën e fundit mbi prostitutën, por ajo heq shumë për t’u shqitur, mjekët mblidhen për t’i dhënë një mendje (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

933b3ed74dc59895bf33c34633a62dfd

I moshuari humb jetën gjatë seksit me prostitutën që ka mbetur e ngjitur mbi të. Kjo ngjarje duket se ka ndodhur në Kinë, ndërsa nuk janë publikuar emri ose mosha e viktimës.

Një video e publikuar te “Dailymail” ka treguar momentin kur transportohet një burrë i moshuar në ambulancë, por lart tij është një prostitutë ende bashkangjitur në organet gjenitale të moshuarit që sa po ka vdekur.

Ajo është mbuluar nga një batanije, ndërsa përreth ndodhen disa njërëz që shikojnë momentin e transportit të viktimës me prostitutën. Mjekët i kanë dhënë një mendje për t’u shqitur nga trupi i moshuarit dhe më në fund ia kanë arritur qëllimit. 

[iframe allowfullscreen frameborder=”0″ width=”698″ height=”573″ scrolling=”no” id=”molvideoplayer” title=”MailOnline Embed Player” src=”http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1249622.html” ]
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img