Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
63 %
2.1kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

I moshuari i jep fund jetës në Dibër, nusja e gjen trupin e pajetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kërçisht të Dibrës, ku një i moshuar rreth 65 vjeç i ka dhënë fund jetës.

Bëhet me dije se trupi i pajetë është gjetur nga nusja e djalit, e cila më pas ka telefonuar edhe policinë.

Nuk dihet ende rrethanet e ngjarjes së rëndë dhe identiteti i viktimës.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img