Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I mori 5 mijë euro ish-të dashurës duke i bërë shantazh, arrestohet 24-vjeçari në Tiranë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f1cc090a8ffab0ed684d1b9c08775591

Policia ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi shantazhonte ish të dashurën e tij me video intime.

Mësohet 24-vjeçari i arrestuar për gjobvënie është Kataldo Kuluçi. Përmes një video intime ai i ka bërë shantazh ish-të dashurës duke i kërkuar një shumë të konsiderueshme parash prej 5 mijë eurosh.

Vajza ka thënë se në kohë të ndryshme, ajo i ka dhënë 3 mijë euro, pasi ai e kërcënonte se do t’i nxirrte video intime. Sipas informacioneve për mediat, 24-vjeçari jetonte më së shumti në Angli dhe atje ka qenë proceduar penalisht për vjedhje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img