Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I merr përmes MASHTRIMIT 1 milion e 600 mijë lekë 45-vjeçares, shpallet në kërkim një grua në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4bfcfcc5d72a6b4c681f926675dc73d

Një 45-vjeçare ka bërë një denoncim në Policinë e Tiranës, pasi e kanë mashtruar duke i marrë 1 milion e 600 mijë lekë (të vjetra).

Ajo ka thënë në polici se një grua i kishte shkuar në banesë dhe përmes mashtrimit i kishte marrë paratë.

Akoma nuk dihet se si ka arritur që ti marrë shumën e parave gruaja, e cila nuk është identifikuar ende.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe arrestimin e saj.

“Më datë 20.03.2021, shtetësja L. T., 45 vjeçe,  kallzon se në rrugën “Skender Jareqi”, në banesë, i ka shkuar një grua (e paidentifikuar), e cila në anë të mashtrimit i ka marrë shumën prej 160.000 lekë. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autores.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”,- thuhet në njoftimin e policisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img