Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

I mbulon asetet vetëm me “rrjetë patatesh”, Morena Taraku “e djeg fare” me postimet në Instagram (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Morena Taraku është gjithmonë në qendër të vëmëndjes së publikut. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston herë pas herë foto dhe video nga përditshmëria dhe eventet e ndryshme. 

Padyshim në fotot që modelja ka postuar ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, pasi bukuroshja zeshkane shfaqet pothuajse nudo, ku mban veshur një rrjetë jeshile, e cila në pamje të parë duket si një “rrjetë patatesh”.

Në këto foto modelja është duke marrë rreze, teksa shihet e shtrirë në një krevat të bardhë pranë pishinës.

Ajo njihet si një ndër femrat që nuk ngurron të tregojë jetën e luksit përmes fotove që poston në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img