Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

I maskuar me kapuç, protestuesi ‘tërbohet’ në protestën e opozitës, hedh pandalim tymuese

spot_img

Lajme të ngjashëm

1ac90dad8b7b3469d5daa05b33db6925

Sapo ka nisur është tensionuar situata në protestën e opozitsë para Kryeministrisë.

Protestuesit kanë hedhur tymuese të shumta, ndërsa njëri prej tyre ka tërhequr më shumë vëmendje.

I maskuar me syze, kapuç dhe doreza, protestuesi ka hedhur pandalur tymuese, duke tensionuar situatën.

Ndërkohë vihet re se policët kanë marrë tymueset e hedhura nga militantët e PD-së dhe i kanë larguar nga sheshi.

dzfghk.jpg

dfghjk.jpg

dgfhk.jpg

Ndiqni këtu videon live

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img