Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

‘I lutesha zotit të më ndihmonte’, Robert Berisha rrëfen momentin e vështirë që ka kaluar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithëve na ndodh që të kalojmë momente të vështira, eksperienca të tilla sigurisht që provojnë edhe personazhet e njohur.

I fundit që ka treguar një episod jo të këndshëm është këngëtari i njohur, Robert Berisha.

Si protagonist i intervistës “25-së Pyetje me Prive”, ai u pyet se cili ishte momenti i tij më i vështirë në karrierën muzikore!

“Kam qenë shumë keq me kordat e zërit. I lutesha zotit të më ndihmonte. Thosha vetëm edhe sonte pastaj do të pushoj e do të ushqehem mirë. Ky ka qenë problem kryesor i karrierës time. Kam qenë shumë keq me shëndet. Pasi i kreva koncertet ashtu veprova, e majta premtimin dhe pushova”, ka treguar këngëtari.     

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img