Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

I lodhur nga arratisja, dorëzohet shqiptari që drejtonte grupin e grabitjeve në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 18-vjeçar shqiptar që ishte në kërkim nga policia italiane, është dorëzuar vetë në polici.

18-vjeçari së bashku me disa shokë ishin kthyer në një shqetësim për trevat në Genoa, pasi nën kërcënimin e thikës grabisnin shtëpi dhe sende me vlerë.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije para policisë tha se është i lodhur duke ikur dhe kërkon të dorëzohet.

Më shumë
spot_img
spot_img