Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

I lidhur me zinxhirë brenda një fuçie, policia shpëton 11-vjeçarin nga torturat e babait dhe njerkës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d1d5581626fd54e76e587584a4f961f

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një 11-vjeçar trajtohej në mënyrë cnjerzore.

Mediat e huaja bëjnë me dije se 11-vjeçari, ishte detyruar nga njerka dhe babai i tij që të jetonte brenda një fuçie prej 1 muaj.

Madje ata e kanë dënuar duke e lënë pa ushqim. Ka qenë policia ajo që ka shpëtuar të miturin.

Në videon e mëposhtme shihet policia teksa futet në banesë për të shpëtuar vogëlushin, ai shfaqet tërësisht i zhveshur, i lidhur me zinxhirë dhe i bërë kockë e lëkurë.

Fucia ishte vendosur në cep të ballonit, teksa mësohet se kanë qenë fqinjët ata që kanë denoncuar rastin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img