Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

I “la stafetën” Gazment Bardhit, Edmond Spaho falenderon demokratët e Elbasanit: Një faqe të re keni përpara, jam i bindur se do të siguroni fitoren e shumëpritur në 25 prill

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f89503126d6da2a98a45f255f737ca21

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi u emërua nga kreu i PD-së Lulzim B asha si drejtuesi politik i kësaj partie në qarkun e Elbasanit.

Ai zëvendësoi në këtë detyrë zëvendëskryetarin e PD-së Edmond Spaho, i cili ka falenderuar demokratët e qarkut të Elbasanit për bashkëpunimin në këto vite që ka qenë i deleguari i partisë në këtë qark.

Spaho shprehet i bindur se demokratët do të sigurojnë fitoren në zgjedhjet e 25 prillit, ndërsa shton se është respect i madh për simpatizantët e PD-së në Elbasan që në këtë detyrë u emërua Gazment Bardhi.

“Pershendetje te gjithe anetareve dhe simpatizanteve te Partise Demokratike ne Qarkun e Elbasanit!

Desheroj tju falenderoj nga zemra per bashkepunimin e ngushte qe kemi pasur dhe ndihmen e madhe qe me keni dhene gjate kohes qe pata nderin te jem i deleguar dhe deputet i qarkut te Elbasanit.

Nje faqe te re keni perpara. Eshte respekt i madh ndaj jush dhe pergjegjesi emerimi i Sekretarit te Pergjithshem zotit Gazmend Bardhi si i deleguar i qarkut tuaj.

Jam i bindur qe nen drejtimin e tij dhe punen e perbashket do ja dilni dhe do siguroni fitoren e shumepritur ne zgjedhjet e dates 25 Prill. 

Edhe nje here falenderime, mirenjohje dhe suksese te keni.

Me respekt, Edmond Spaho”, shkruan zv.kryetari i Partisë Demokratike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img