Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

I “krimbur” në para, Ermal Fejzullahu ble vilën luksoze në një nga lagjet më në zë të vendit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tashmë Ermaj Fejzullahu përveç karrierës së gjatë muzikore dhe projekteve të reja, komentohet dhe për jetën luksoze që ai bën.

Së fundmi këngëtari ka vendosur që të bëhet me një shtëpi të re. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ariana, kanë blerë një super vilë luksoze në një prej lagjeve të reja në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re të familjes në InstaStory.

Kujtojmë se Ermal Fejzullahu ka edhe një vilë shumë luksoze në Brezovicë, të cilën e ka ndarë me ndjekësit kur ka kaluar pushimet atje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img