Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I komentoi Taynës në foto, kërcënohet menaxheri i VIP-ave: Do të marrim peng nëse…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f8eb736e921cd1977eace5cfa9188fb9

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit Tayna, ka publikuar në rrjete sociale disa foto sensuale.

Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë qielli, shumë të ngushtë pas trupit, duke nxjerrë në pah format tërheqëse, ku në sy binin të pasmet bombastike.

0447f9dfd88cd8d917bff31dbbff91c2_L.jpg

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, por në sy ra komenti i mikut të saj dhe menaxherit të njohur të këngëtarëve, Xhani Demika, i cili me shaka i ka thënë: Mos më thuaj që po lan dyshemenë.

Screenshot_5_1.jpg

Ndërkohë në inbox-in e tij në Instagram i ka ardhur një kërcënim, nga dikush që vetë Xhani nuk ia bën publik emrin.

142686872_336474544152255_7579436398663379470_n.jpg

“Merresh peng po ma ngacmove prapë Taynën”, i shkruan ai, teksa nuk dihet nëse situata është serioze apo është diçka me humor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img