Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

I kombinuar me Lindën dhe Zahon, Rama publikon foton e veçantë familjare nga Vlora

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ta kalojë këtë të dielë larg Tiranës. Rama, siç dhe zbulon përmes një fotoje ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të kaluar ditën me familjen. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryeministri shfaqet krah bashkëshortes, Lindës dhe djalit të tyre, Zahos, në shëtitoren e Vlorës.

Ajo që bie më shumë në sy është fakti që Rama, Linda dhe Zaho kanë zgjedhur të shijojnë diellin e Vlorës të kombinuar me njëri-tjetrin, të veshur të gjithë në të zezë.

“Vlora  e bukur”-shkruan Rama në Facebook.

Si gjithmonë, bashkëshortja e kryeministrit Linda duket në formë dhe e veshur në stil, por nuk mbetet pas dhe as kryeministri i cili në foto qëndron pranë Zahos.

Më shumë
spot_img
spot_img