Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

I kërkon propozim të paharrueshëm, ja çfarë sajon i dashuri

Shkruar nga Newsbomb

 

Prej disa vitesh anglezi 31 vjeçar, Christian Breier, fliste reth martesës me të dashurën e tij Anja Thomas, por ajo i kishte thënë qartë: “Nëse do të kërkosh dorën time, duhet ta bësh në një mënyrë të paharrueshme për mua”, dhe Christian, ka përveshur mëngët dhe ka shpikur një propozim mjaft original.

Ideja e tij ishte që me makinën e të dashurës së tij të kalonte limitin e shpejtësisë në rrugë, dhe të fotografohej nga kamerat e shpejtësisë në mënyrë që fotografia bashkë me gjobën për tejkalim shpejtësië ti shkonte me postë Anjës. Ajo tha se e kishte pak të veshtirë ta lexonte mesazhin në fillim për shkak të flashit të kamerës, por në momentin që ka aritur ta lexojë, Christian i është ulur në gjunjë duke mbajtur në dorë unazën e martesës dhe Anja i ka thënë po.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese