Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

I kërkojnë koncert në Serbi, përgjigjen e Capital T nuk duhet ta humbasë asnjë shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Capital T është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur nga të gjithë. Kudo ku ai shkon klubet, sheshet janë të mbushura plot, njëjtë siç ndodhi edhe në koncertin madhështor të mbajtur në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Reperi na ktheu pas në kohë teksa performoi hitet e tij më të famshme që prej fillimit të karrierës dhe na dhuroi një spektakël të vërtetë, të cilin e shijuam në maksimum.

Një eksperiencë të tillë kanë dashur të përjetojne edhe disa fanse nga Serbia, të cilat ia shprehën hapur këtë dëshirë reperit.

Mirëpo, Capital për të shkuar në Serbi ka vetëm një kusht, që Serbia ta njohë Kosovën, vetëm atëhere ai mund të shkojë dhe të dhurojë spektakël ashtu si vetëm reperi di të bëjë.

 “Në Serbi të lutem, ke fansa edhe këtu.”, shkruan fansja

 “Kur shteti juaj të na njohë. Republika e Kosovës.”, i kthen përgjigjen Capital duke e shoqëruar edhe me flamurin e Kosovës.

209021541 173220618154823 3018476868528728665 n

Më shumë

spot_img
spot_img