Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“I kërkojmë ndjesë presidentit që dogjëm mandatet”, Kryemadhi komenton deklaratën e Ramës: Më bëhet qejfi që është kthyer dashuria mes tij dhe Ilir Metës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

93e94463646b9b9c0cf6cfd051d02ec8

Mbrëmjen e djeshme nënkryetari i LSI-së Luan Rama deklaroi publikisht se i ëkrkonte ndjesë presidentit Meta që nuk e kishin dëgjuar dhe kishin djegur mandatet në vitin 2019.

E pyetur se çfarë mendimi kishte për këtë deklaratë të Luan Ramës, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha në Euronews Albania se nuk e kishte dëgjuar, por se i bëhej qejfi që mes Luan Ramës dhe Ilir Metës ishte rikthyer dashuria.

“Nuk e kam dëgjuar, dhe s’kam komunikuar as sot me zotin Luan Rama, por po më bëhet qejfi se qenka kthyer dashuria e Ilir Metës me Luan Ramën, dhe e kanë nga dashuria që socialistët e Vlorës kanë për Luan Ramën, dhe ndoshta përjashtimi i Dritan Lelit ka krijuar këtë situatë emocionale”, tha Kryemadhi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img