Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

‘I kërkoja falje kur e puthja’, Ajsi Xhaxhaj tregon skenat e sikletshme të filmit më Drilonin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajsi Xhaxhaj është një nga aktoret shqiptare e cila vitet e fundit ëhstë komentuar gjatë në media për jetën e saj private.

albsig

spring

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e filmit shqiptar “Dashuria s’mjafton”, ku ka luajtur rolin e të dashurës së Drilon Hoxhës.

Në një intervistë për “Gazeta Shqiptare” aktorja ka folur për skenat e sikletshme në film, që sipas saj ishin momentet kur duhet të puthte Drilonin.

“Sigurisht që skenat e puthjes. Unë me Drilonin kemi një miqësi prej pese vitesh. Dhe kurrë nuk e kemi parë njëri-tjetrin në një mënyrë ndryshe. Kur bëhej fjalë për skenat e puthjeve gjithmonë i kërkonim falje njëri-tjetrit më parë e më pas putheshim. Kjo ishte shumë qesharake.

-640-0-5c823863e3c58 (1).jpg

-640-0-5c823861a8fd3.jpg

-640-0-5c8238623f52f.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img