Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘I ke dhëmbët si qen’, Arbana Osmani i jep përgjigjen epike ndjekëses (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

6582ebada061af1ee42590040c47ccd1

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe private.

Së fundmi moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët në ‘Instagram’.

‘Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!’, i shkruan një femër duke e fyer.

Ndërkohëë Arbana nuk ka nguruar dhe ia ka kthyer duke qeshur: ‘Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!’.

Kujtojmë që Arbana ditët e fundit ka qenë në qendër të mediave për shkak të lidhjes së saj me regjisorin e emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’.

 

Screenshot_1.png

Më shumë

spot_img