Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

I kapur për dore me Zahon, Rama publikon foton nga Vunoi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë në fshatin turistik të Vunoi, Himarë.

Kreministri është zhveshur nga kostumi zyrtar dhe ka vendosur që këtë fundjavë të relaksohet dhe t’i kushtojë pak kohë familjes së tij.

Ai ka postuar një foto ku shihet me djalin e tij të vogël Zaho, të kapur për dore, teksa i tregon lapidarin e Dëshmorëve të Vunoit.

“Mirëmëngjes nga Vunoi” shkruan Rama në postimin e tij. Vunoi është shumë i dashur për Ramën, pasi është fshati i nënës së tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img