Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

I kap mat duke u puthur, burri publikon VIDEON: Ky m*t është shoku im, kjo k***a është e dashura ime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5fcd5bbd5ff2c4a73dc9505981646b53

Një burrë në Kinë ka kapur të dashurën e tij teksa puthej me shokun e tij të ngushtë.

Sipas the Mirror, kinezi emri i të cilit nuk bëhet i ditur, kishte lënë rastësisht kamerën hapur ndërsa karikonte telefonin.

Kur hapi telefonin pa se e dashura e tij po puthej me shokun e tij të ngushtë dhe u shokua! Si do i turperonte? Thjesht ka publikuar këtë video duke shkruajtur ‘’Ky mut është shoku im i ngushtë, ndërsa kjo kurvë e dashura ime’’ .

Videoja e publikuar ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img