Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

I kanë lënë tensionet pas? Mozzik nuk i rezistoi dot postimit të fundit të Loredanës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5699ef2f82c02bc2840416fcfe518e5b

Mozzik dhe Loredana ishin padyshin një nga çiftet më të dashura dhe më të njohura për publikun shqiptar.

Edhe pse ata i kanë dhënë fund lidhjes mbeten ende në qendër të vëmendjes.

Ditën e sotme në  profilin e Hanës që menaxhohet nga Mozzik dhe Loredana, janë publikuar disa foto, ku vogëlushja shihet duke shëtitur.

‘Dola për një shëtitje të shkurtër’, shkruhet krahas fotove.

Si duket përshkrimi krahas fotos i ka lënë përshtypje këngëtarit, i cili nuk mund të kalonte pa lënë dhe një koment.

“Hahahah’, komentuar reperi, i cili e ka shoqëruar komentin edhe me disa emoji me puthje.

Kujtojmë që pas ndarjes Mozzik dhe Loredana nuk i kishin aspak mirë punët, por si duket i kanë rregulluar raportet për hir të vajzës së tyre.

20200823_232437.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img