Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

‘I kanë a jo sytë në ballë’, Rama publikon VIDEON dhe ‘rrëfehet’: Më duket gjëja më normale….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c98ebfe578ec69a20e1864da01681c2a

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video me pamje të transformimit të një qendre shëndetësore në Lezhë.

Në kuadër të programit ‘Reahabilitimi i 300 qendrave shëndetësore’, kryeministri publikon në mënyrë të herë pas hershme transformimet nëpër qendrat shëndetësore të vendit.

‘Duke ju rrëfyer se kur thonë që shëndetësia ka shumë probleme, më duket gjëja më normale, po ama kur thonë që s’ka ndryshim e kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në balle, ju uroj një javë të mbarë’, shkruan Rama.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img