Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

“I ka marrë një të dashur më parë Bora Zemanit”, gazetarja vë me “shpatulla pas murit” Semin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Semit është diskutuar shumë në Big Brother dhe ka marrë një vëmendje të madhe dhe jashtë shtëpisë.

Semi është shoqe e ngushtë me Bora Zemanin dhe Donladi është ish-i dashuri i Borës dhe mik me Semin që jashtë.

Në “Fan Club”, opinionistja e këtij programi, Iva Tiço, ka thënë se personalisht për të, gjëja më e rëndësishme është marrëdhënia mes shoqesh.

Iva ka sjellë gjithashtu një detaj që publiku nuk e dinte, që Semi Jaupaj është lidhur dhe më parë me një ish-të dashur të Bora Zemanit.

“Mesa di unë si gazetare, në të shkuarën ato kanë patur diçka të tillë, se nuk dua të bëj thashetheme, por kanë patur një histori në të kalurën, në adoleshencë, një trekëndësh të ngjashëm, shumë kohë më parë, kur Semi është lidhur me ish-in e Borës, në dijeninë time.”, tha ajo.

Pikërisht për këtë deklaratë, Iva dhe Semi kishin një përballje sot në “Big Brother Fan Club”.

Semi: Të gjithë gjënë që ajo më ka terrorizuar, tmerruar, shqetësuar dhe të gjitha fjalët e këqija që mund të vendosen në mes pasi dola aty, momenti që u tha që ti dhe Donaldi e pastaj erdhi Bora mendoja se do kishte qenë dicka e vockël, por ishte bërë nami.

Unë isha sipas njerëzve një femër e përdalë që mund të bëja shumë gjëra që as mi çon nëpërmend truri ti mendoj.

Mesa duket unë dhe Bora kemi qenë duke kaluar një provë shoqërie pas 15 vitesh, dhe pa e ditur kemi qenë duke thënë të njëjtat gjëra. Bora nga studio dhe unë gna dhoma e rrëfimit. Kjo sprova e shoqërisë që paskemi qenë duke kaluar mua më bën shumë të lumtur që kam një njeri që më njeh mirë, e di sa fëminore e sa e dashur jam me njerëzit.

Iva, mendoj që një gazetare profesioniste nuk duhet kurrsesi të thotë gjëra të pavërteta.

Iva Tiço: Për atë pjesë unë kam kërkuar një ndjesë publike gjë që e bëj shumë rrallë se për një sekondë kam folur me gjërat që njerëzit flasin.

Semi: E vetmja gjë që më ka prekur ka qenë kjo historia dhe realisht jam ndjerë shumë e shqetësuar.

Kam parë një video që ti thoje si Iva mendoj këtë si gazetare kam dëgjuar që “Semi i ka marrë një të dashur tjetër Borës përpara”.

Më shumë
spot_img
spot_img