Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

‘I ka marrë gjithë klientet femna jote’ Aulona Musta revoltohet me komentuesin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Aulona Musta kujdeset shumë për fizikun e saj dhe shpesh publikon foto  ku tregon trupin e saj plot muskuj e të tonifikuar.

Por, në një foto të publikuar së fundmi, ku ka pozuar buzë rruge një ndjekës i shkruan: A po ndalen me makina me pyet per çmim?

Por, ky koment aspak i këndshëm dhe ofendues ka nxitur një përgjigje nga ana e moderatores.

‘Jo, se i ka marrë gjithë klientet femna jote!”’- i përgjigjet Aulona Musta.

 

Capture-265.png

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img