Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

I ka dhënë fund miqësisë me Ilirin? Sabiani i “vë vulën” me postimin e fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh lart e poshtë po qarkullojnë thashethemet se miqësia mes Sabianit dhe Ilirit është krisur.

Shkak për këtë u bë një deklaratë e Sabianit në “Më ler të flas”.

albsig

spring

“Iliri ka përfituar.”

Ndërkohë pak ditë më parë Sabiani festoi ditëlindjen ku shumë nga ish-banorët e formatit e uruan nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por ajo që u vu re ishte se këngëtari nuk mori një urim (të paktën publik) nga “100 mijë euroshi i tij”, Ilir Shaqiri.

Mes gjithë dyshimeve se mes shoqërisë së ngushtë të Ilirit dhe Sabianit  ky i fundit ka vendosur që të sqarojë gjithçka me një postim.

Ai ka publikuar një “InstaStory” ku shkruan: Qentë le të lehin, karvani ecën përpara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img