Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

I japin fund beqarisë, Mozzik dhe Loredana martohen në fshehtësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Loredana Zefi tashmë është ndër femrat e showbizit më të komentuara, për klipin e saj të ri dhe për marrëdhënien me këngëtarin Mozzik.

Së shpejti çifti pritet të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa me shpejtësi është përhapur lajmi se kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre

Sipas “Prive”, Mozik dhe Loredana janë martuar në fshehtësi, por ende ky lajm nuk është konfirmuar nga çifti, të cilët nuk kanë reaguar.

Më shumë

spot_img