Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

I izoluar në shtëpi, Rama ndjen mall për Vlorën dhe publikon PAMJET mbresëlënëse nga bregdeti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

789294bf5635a467ec7a8bc6ad4c9f08

Kryeministri Edi Rama, që është njëherazi deputet në qarkun e Vlorës ka publikuar pak më parë një video nga ky qytet.

Vihet re se në pamjet shfaqet perëndimi i diellit, i cili bashkohet me detin dhe formon një horizont të hapur.

Rama është nostalgjik ndaj kësaj pamje, pasi në këto dite karantine nuk ka mundësi t’i shijojë.

‘Mall për Vlorën’, shkruan ai, duke lënë të kuptohet se po i mungon shumë bregdeti i bukur i Jonit.

VIDEO E PUBLIKUAR NGA RAMA:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img