Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

I infektuar me Covid-19, por u tha se humbi jetën, si u montua video ‘fake’ për ceremoninë mortore të Isa Mustafës, djali publikon foto me të

spot_img

Lajme të ngjashëm

497edef0e5f9ba43992b7b0053220f4a

Para një jave kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa deklaroi publikisht se ishte infektuar nga koronavirusi.

isa.JPG

Këtë gjë e kanë shfrytëzuar negativisht militantët partiakë dhe i kanë uruar atij vdekjen, madje kanë shkuar dhe më tej.

Montuan një video false e cila të jepte përshtypjen se po organizohej ceremonia mortore e tij.

Megjithatë, djali i tij Besnik Mustafa ka publikuar sot një foto me babain, duke treguar se ai është në gjendje të mirë shëndetësore ndërsa vazhdon karantinën brenda shtëpisë.

niku.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img