Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

I infektuar me Covid-19, humb jetën i riu shqiptar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Florent Kurtulli nga Prishtina ka humbur jetën në moshë të re nga koronavirusi.

Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije familjarët, ndërsa miqt e Kurtullit kanë zbuluar se i riu ka humbur jetën nga koronavirusi.

“Me pikellim te thellë njoftojmë familjart, miqte dhe dashamiret se sot nderroi jete me i dashuri yne Florent (Erdin) Kurtolli. Varrimi i te ndjerit do te behet neser me datën 26.08.2021 ne oren 13:00 ne varrezat e qytetit ne Arberi-Prishtine

Per shkak te gjendjes se shkaktuar nga pandemia te pamur nuk do te kete, familja do te pranoi ngushellimet ne varrim dhe permes mjeteve te komunikimit” njoftojnë familjarët.

Kujtojmë që së fundmi në Kosovë, por edhe në Shqipëri ka pasur një rritje të ndjeshme të të infektuarve nga Covid-19, pas konfirmimit me variantin Delta që po qarkullon në shumë vende të botës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img