Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

I infektuar me Covid-19, emigranti shqiptar në Itali ndërron jetën në moshën 38-vjeçare, la pas gruan dhe 2 fëmijët e mitur (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3314d875fafb5307fb796b44cf1530e8

Një emigrant shqiptar ka humbur jetën në Itali, pas infektimit nga Covid-19.

Pirin Lleshaj, 38 vjeç ka ndërruar jetë mbrëmjen e 7 shkurtit.

Mediat italiane shkruajnë se në zonën ku ai banonte, nuk ishte regjistruar asnjë viktimë poshtë moshës 40-vjeçare.

Emigranti shqiptar ka lënë pas partneren e tij 25-vjecare dhe dy fëmijët e mitur.

Ai nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese, po pas infektimit me koronavirus, gjendja e tij ishte kritike.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img