Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

I infektuar me COVID-19, Dritan Dajti dërgohet me URGJENCË në spital, QSUT-ja rrethohet nga policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

da7082f3f17344cb1e2fad15f718a199

Dritan Dajti, i dënuar për vrasjen e 4 policëve është dërguar me urgjencë në spitalin “Nënë Tereza” për trajtim mjekësor.

Dajti është i infektuar me koronavirus dhe simptomat e forta i kanë sjellë shqetësime, ndërkohë që ai është shoqëruar nën masa të rrepta sigurie dhe spitali është rrethuar me policë.

Kujtojmë se herën e fundit që Dritan Dajti u soll në Tiranë në një klinikë private, u pezulluan disa policë të burgjeve, pasi nuk kishin njoftuar drejtorin e burgjeve.

Më shumë

spot_img
spot_img