Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

I iku Policisë nga duart, aventura e shqiptarit në Greqi përfundon shpejt, vihet në pranga pak pas arratisjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri shqiptar u arratis nga rajoni i policisë së Akropolit, në Greqi. 18-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ishte shoqëruar në ambientet e policisë së Akropolit për vjedhje, kur u arratis në rrethana momentalisht të paqarta.

Por aventura e tij zgjati pak, pasi Policia shpërndau fotot e tij dhe iu vu në ndjekje, ndërsa ra në pranga pak orë pas arratisjes.

Mediat greke raportojnë se  shqiptari ishte arrestuar për vjedhjen e një motori, ndërsa mësohet se ka precedentë të mëparshëm penalë lidhur me vjedhjet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img